Astral Seyahate Çıkış

ramazanhos

araştırmacı yazar Ramazan Hoş
Katılım
29 Eyl 2008
İlk olarak farklı bir teknik üzerine vurgu yapmamız gerekiyor. Astral seyahatte sabır çok önemlidir.

Sırt üstü yattınız ve sessiz, karanık bir ortam sağladınız. İlk olarak gözlerinizi kapatmayı unutmamalısınız. Gözleriniz açıkken astral çıkış gerçekleşmez. Gözleriniz bazen açılma eğilimine girecektir. Kesinlikle açmayınız yarım açıklık durumlarına müdahale ediniz.

Sırt üstü yatışta bir kaç denemeden sonra beden duruşunuzu gözden geçirmelisiniz. Ölü duruşu olarak tabir edilen tabuta konulan ölülerin duruş biçimine değinelim.

Ayaklar üst üste koyulmuş eller göğüs hizasının az altından rahat bir pozisyon da parmaklar aralarından geçirilmiş biçimde birleştirilsin. Fakat düz bir biçimde yatın.

Birinci aşama;(5 dakika kadar sürer)

bir süre sonra çınlamalar başlar ve odaklanmanıza hız vermelisiniz. İlk aşamada kafanızdaki düşünceler dönüp dolaşacaktır. Bu düşünceler olacak mı yapabilmek miyim heh başlıyor işte şeklindedir. Bunlardan arınmanız gerekir. Ve kesinlikle dudaklarınızdan nefes almamalısınız sadece burun kullanılmalı. Sebebi ise dudaklardan alınan nefes tükürük yapar ve yutkunmanıza mecbur bırakır. Bir süre sonra ikinci aşamaya geçersiniz.

İkinci aşama;(10 dakika kadar sürer)

Halen telkin kullanmanıza gerek yoktur. İlk aşamada kafanızdaki düşünceleri attıktan sonra ikinciye geçersiniz ve uğultular başlar. Uğultular sizi heyecanlandırır bu aşamada kalp atışınız hızlanır ve kalp atışlarınız düzensizleşir. Bu aşamada da kalbinizi yavaşlatmalı ve bedeninize iyice hâkim olmalısınız ve bir mumya gibi hareketsiz sabit yatmalısınız. Kaşıntılar varsa son kez kontrol etmelisiniz.

Üçüncü aşama (yanıltıcı aşama);(10 dakikayla 1 saat arası sürebilir)

ikinci aşamada beden hâkimiyetinizi tamamladıktan sonra uğultular çoğalır ve çeşitli ışıldamalar tek boyutlu görüntüler başlar. Bu görüntüler insan şekillerine dönüşebilir.(bazıları bunları cin sanıyor) bunlar bilinçaltınızın hazırlık evresine şahit olmanızdır. Rüya oluşumudur bu. Bedeniniz artık uykuya geçtiğini sanır ve rüya hazırlar. Sizde bunlara şahit olursunuz. Bu aşamada birden ses kesilir ve işitme kabiliyetiniz durur. Adeta bir sessizlik sağlanır. Bu noktadan sonra çeşitli efektler görmeye başlarsınız. winamptaki görsel efektlere benzer bunlar. Bu efektlere kaptırmalısınız(bedavadan derin düşünme işte bedenimiz kendisi hazırlıyor hepsi uyuyamız için yapılıyor ama uyumuyoruz) bu aşamada pes etmek istersiniz çünkü uyumanız için gerekli her şey sağlanmıştır. Hatta alnımıza kadar donmuş olacağız. mumya gibi.en son alnızmız atacaktır ve canımızı yakacak derecede gerilecektir.3.gözün bu faaliyeti çıkış için herşeyin hazır olduğunun sinyalidir.Bu noktadan sonra telkinlere başlıyoruz.Telkinler (yada teknikler) uygulanır örneğin ip tekniği yada ters düşünme, ruhunun çekildiğini hissetme yukardan kendi bedenine baktığını düşünme gibi ve local çıkışlar hafiften uygulanır.ters düşünme özelliğini bur da kullanmanız faydalı olur.sırt üstü duruyorsunuz ama sanki yüzüstü uyuyormuşsunuz hissi verin bedeninize uyuşmalar artacaktır.özellikle ayak topuklarınızda acı hissedebilirsiniz.ve ayaklarım uyuştu hissine kapılabilirsiniz.ellerinizi tamamen hissetmemeye başlayacaksınız ve bu sessizlik ortamını iyi değerlendirin.

Son aşama (çıkış) ;

bir süre sonra adeta çekildiğinizi fark edeceksiniz. Hafifleşeceksiniz. Önceki aşamada düşüncelerinizi kaybetmişken tekrar düşünmeye başlayacaksınız ve astrali başaramayacaksınız. bu esnada vücudunuz çekilirken telkinlere devam etmek yerine oluyor, çekiliyorum oluyor mu şeklinde düşünceler başarısız kılıyor sizi. Telkinlere odaklanıp tırmandığınız ipe yoğunlaştırılmış olursanız ne olduğunu farkedemeden o çekilmeler aşırı yüksek bir uğultuyla (radyo frekansı değiştirirken çıkan ses gibi bir sesle) sizi yukarı çekecek ve çıkış gerçekleşecek. Bu esnada hiçbir şey düşünmemeye devam ederseniz bir anda yukarda uçuyor olacaksınız ve tavanda bulacaksınız kendinizi. Aşağıda uyuyan bedeninize bakacaksınız.

neden ışık olmamalı dedik? Çünkü astralde ışıklar farklı görünüyor. Bir televizyon açıksa size adeta deniz feneri kadar ışık veriyor. Fakat gündüz hava aydınlık olduğu için ışık gözünüzü yormuyor. Bu noktalarlara dikkat ederek denemelere devam ederseniz başaracağınıza inanıyorum.
 

Ekli dosyalar

UluğBey

Sükût gibi münzevi, çığlık gibi hür.
Katılım
27 Ara 2005
astral seyahat ne ola ki?

kısaca açıklar mısınız Ramazan Bey?
 

ramazanhos

araştırmacı yazar Ramazan Hoş
Katılım
29 Eyl 2008
e-Posta ASTRAL SEYAHATTE GÖRÜNTÜ NASIL OLUYOR?

Astral seyahat (Astral Projeksiyon) paraleller arasında ya da üst ve alt boyutlar

arasındaki başka paraleler ile geici bir yansıma boyutu (astral boyut) yaratılarak oluşturulur.


Astral boyutta bilinç henüz oluşturulmamıştır. Çünkü astral seyahate çıkan

bir insanın bilinci sadece yaşadığı boyut için geçerlidir. Astral seyahate

çıkış gerçekleştiğinde bomboş beyaz bir enerjinin görüntüsü görürünür.

Bir hiçlik. Elektronlarla atomlar arasındaki boşluk görünür sadece. Daha

sonra bilinç boyutunu kendimiz projekte ederiz. İmajinatif tezahürleri kendimiz

yaratırız ve projekte ederek yarattığımız gerçekliğe bu dünyanın


başka bir paralelinden bakarız.Bu sebeple çeşitli farklı görüntüler oluşabilir.

Mesela bir arkadaşınızı projekte ettiniz boş ekranda.İlk başta o arkadaşınızın

projektesi detaylanır bilinç enerjisi oluşturulur.Daha sonra o enerjinin

paraleli(asıl dünyadaki) saptanır ve eşleme yapılır ve gerçeklik sağlanınca

paralel olan astral boyuttan bu düyadaki arkadaşınızı izlemeye başlarsınız.Bu

durum sadece gerçek zaman ve gerçek mekanda olabilir.Çünkü enerjinin

eşleşmesi gerekir.Bu durumu Şimdi size olayı daha detaylı anlattım.
 

Ekli dosyalar

UluğBey

Sükût gibi münzevi, çığlık gibi hür.
Katılım
27 Ara 2005
Ynt: Astral Seyahate Çıkış

hocam kopyala yapıştır yapıyorsunuz :S kısaca üzerinde durduğunuz kavram olan "astral seyahat" ile ilgili malumat istedim. Yazmış olduğunuz-yapıştırmış olduğunuz-yanıt benim soruma izahat niteliğinde değil.
 

evla

Gündüz yarasalarıyız biz.
Katılım
24 Eyl 2007
Ynt: Astral Seyahate Çıkış

Nasıl ilginç isimler buluyorlar...kusura bakmayın hocam konuyu dahi okuyamadım.santral pardon astral yanlış yazmışım....Erbakan hoca'nın sözü gelir hep böyle yazılar da "Hadi oradan,hadi oradan"...Neden zorluyoruz ki modern dünyaya kendimizi...Asırlar önce söylemişler mesela...Ölüm Rabıtası...Hz.Yunus Emre Hz.Taptuk emrenin kapısına varmadan ölüm rabıtası yaparken düşüp bayılmıştı.Nereye seyahat edecektik...cinleri hafife alır bu insan oğlu....uuffff çok konuşmayayım.
 

adlena

 
Katılım
6 Ara 2014
Ynt: Astral Seyahate Çıkış

Gidipte dönmemek dönüpte bulmamak var hocam:)