Cosplay ingilizce kitabı hakkında

Hikmet

0 rh+
Selamun aleyküm ağabeylerim ablalarım kardeşlerim...
Bizim kız Zeynep'in okulunda Cosplay adlı boynuzlu maymunlu şeytanımsı karakterleri içeren ingilizce kitabı okutuluyor. Dindar bir okuldur da kendisi. İşkillenip araştırdığımda ise batıda düzenlenen kostüm oyunu adı altında saçma sapan işlerin yapıldığı bir kültürden gelme olduğu kanaatine vardım. Müdüre ilettim durumu ama saçma sapan dönüşler aldım. Bu durumla ilgili bir dosya hazırlayıp genel müdüre sunma kararı aldım. Ama alternatif bir kitap da sunmam gerekiyor. Şöyle ki en az 4 yaş zararsız bildiğiniz ingilizce kitabı serisi önerileriniz var mı diye konuyu açmış bulunmaktayım. Buyrunuz...
 

evla

Gündüz yarasalarıyız biz.
Ve aleyküm selam @Mina ve @ferahsan
Bilir diye ümit etmiştim ses çıkmamış.ne güzel niyet allah yardım etsin sana.konuya çok yabancıyım üzgünüm bitince burada yayınla bizde nasiblenelim.
 

UluğBey

Divan Üyesi
B3197A5F-0F19-465C-85AE-C86748871061.jpeg

Genel müdürden kasıt okul genel müdürü mü ? Milli Eğitim mi ?Ne yazıkki bu tarz durumların çözümü sosyal medya basın yayın. Tv kanallarının whatsapl hatları ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da birkaç muhafazakar gazete olaya el atarsa sorun çözülür. Genel müdür a öyle miymiş diyip çözmez bunları genelde.

İngilizce seri derken okuma kitabı mı ? Benimkilerin okulundan hoca “more more” adlı kitabı aldırdı. Hani oturup bakmadım detaylı olarak ama bir sorun yok gibi. Bir bakın derim.
 

Hikmet

0 rh+
Okulun zeynebin gittiği şubesindeki müdüre söyledim.
Açıkca haklısınız demediler ama öğretmen artık oradan işlemiyor dersi biliyor musunuz.
Sosyal medyayı deneyelim bi eşimle.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Benzer konular

xen

Üst Alt