Tadımlık

Gittin... Geride hiçbirşey Kalmadı...

kayip

Aday Üye
Birgün ansızın gitmek istedin, yok diyemedim. Sebep sorgulamadım, zamanı değildi.Her hangi bir şekilde sen gidiyordun.Gitme diye haykırdım dağlara,duymadın.Sana söyleyemezdim tüm Dünya'nın sen olduğunu.

Umut olmayınca aşk olmaz dediler, umursamadım. Ben seni "belki" gelirsin diye sevmedim. Seni sen olduğun için sevdim.

Sen gidince ellerim saçlarımı yoldu, sen görmedin.Sen gidince gözyaşlarım sel oldu, bilmedin. Oysa sensiz yaşamak bana ne zor geldi,bir bilsen. Bir bilsen sonsuza dek yanımdan ayrılmazdın belki, söyleyemedim. Ne yana baksam seni gördüm ilk günler. Oturamadım, kalkamadım, yürüyemedim, yaşayamadım. Evin içinde odaları dolaştım, astım olmuş gibiydim, nefes alamadım.Aynalarda senin yüzün vardı, kendimi seçemedim. Yürüdüm geceden, senin için.

Bilmiyordun oysa neler çektiğimi. Bilmeni istemek seni üzmek demekti, bildiremezdim.Ayrılmak istemiştin sadece, çok mu kolay geldi sana, bilemedim. Zor diyordun oysa ama bu acıyla nasıl yaşadın anlayamadım.

Şimdi başka hayatlarla kesiştirdin her anını, ben sana elimi uzattım, görmedin.Evlendin kimbilir, çocukların oldu mini mini. Yuvandaki sıcaklığı ben yüreğimde hissettim.

Bunca yıla rağmen, hala seni seviyor muyum? Kimbilir, belki de.Sen gideli dört yıl oldu, dört yıldır duvarlara adını kazıyor,sokaklara ismini veriyorum.Sniyelerimi seninle sayıyorum.

Ve bugün... Hakkında "vefasız" diyorlar, 8 yıl böyle birihtimali hiç aklıma getirmedim, biliyor musun?

Hayır... Sen yalnızca hayatın kolay olduğunu biliyorsun.

Nelere değiştim hayalin aklıma gelsin diye,bilseydin kalırdın sonsuza kadar.
 

kardelen2006

Aday Üye
Çok güzel olmuş.Bir ayrılık acısı ancak bu kadar güzel anlatılır. Demek ki birileri birilerinin hislerine de tercuman olabiliyormuş :AGLA
 

nebula

Aday Üye
dostum acılar kavurdukca insan pişiyor. kvruldukça hamlıktan çıkıyor. olgunlaşma dedikleri illet boyle bişey. gidenler kalanları yakar kavurur. ama sanmaki gidenler yanmaz. onlarıda bi yakan elbet olur. tıpkı kalıpta kavruanlarında zamanında yakmış oldukları yada gelecekte yakacak oldukları gibi. bu insan doğasının acımasız devir daimidir.

yazın çok hoş olmuş dostum beni üzerimden yeni yeni attığım dertlere tekrar gark etti. eline yüreğine sağlık...
 

Hatırlatma

Lütfen alıntıladığınız içeriğin dış linkini değil içeriğin kendisini paylaşınız.Siyasi yazılar paylaşmamalıyız.Alıntıladığımız yazarın yazarını paylaşalım.Yayınlanan yazılardan divan sorumlu tutulamaz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt