herhangi bir divan önerisi.

feyyaz26

Divan Üyesi
Merhabalar, lisans tezim için herhangi bir el yazması divan incelemem gerekiyor. Divan üzerinde önemli bir çalışmama yapılmamış olması da zorunlu. 1-2 aydır araştırmama rağmen kafama yatan bir el yazması divan bulamadım. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Divan Türkçe olursa daha iyi olur.
 

adlena

Dîvân Üyesi
Ynt: herhangi bir divan önerisi.

TeziN akıbeti tez olmamış gibi konusunu merak ettim doğrusu 4 yıl olmuş cevap verMemiş kimseler. ben de olsam gelmen daha
 

UluğBey

Divan Üyesi
Ynt: herhangi bir divan önerisi.

adlena' Alıntı:
TeziN akıbeti tez olmamış gibi konusunu merak ettim doğrusu 4 yıl olmuş cevap verMemiş kimseler. ben de olsam gelmen daha

Ağabey, divanda bu öneriyi yapabilecek arkadaşlar olsaydı 4 yıl önce görmemezlikten gelmezdi kesinlikle.

Divan'ı kurmaya karar verdiğimde hocalarıma rica etmiştim girin yazın diye. Kimse yanaşmadı. Hatta makale vs vermek de istemedi. Insanlara yardım etmek zaman ayırmak artık internet üzerinde çok bulunan bir şey değil ( teknoloji forumları hariç)
 

Abdulfettah Adıyeter

Çok Önemli Parti yani ÇÖPün daimi şefi.
Ynt: herhangi bir divan önerisi.

UluğBey' Alıntı:
Divan'ı kurmaya karar verdiğimde hocalarıma rica etmiştim girin yazın diye. Kimse yanaşmadı. Hatta makale vs vermek de istemedi.

hohoyt. :) ben de kelli felli ve dahi kallavi kavuklulardan bir kaçına reca etmiş idim de vakit darlığı deyuben kibarca reddedilmiştim. ne günlerdi yav. evvel zaman olur ki hayali cihan değer. (latife bir yana şükür ki olmamış diyorum şimdi)

uluğbey (amerikanvari dedikleri bir hitab oldu yav :) ) boş ver iki gözüm. biz bize yeteriz. dar-ı dünyada kaç günlük ömrümüz kaldı sanki? herkesi kucaklamak, herkese ulaşmak, farklılıkların zenginliği felanı feşmekanı, ortaya karışıkı derken insan kendi olamıyor azizim.

ahanda yeni mottom: "sıkıysa kendin ol. hadi, hadiiii". :)
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Önemli Hatırlatma

Önce selam sonra kelam düşüncesiyle divan üyelerine kendinizi tanıtıp bir Merhaba diyerek yardım isteyebilirsiniz

Benzer konular

xen

Üst Alt