IQ’ya Göre Muhabbet

HCRTRMN

 
Katılım
11 Eki 2006
Adamın biri, bara gider ve kendisine bir içki söyler. Barmen bir robottur. Adama mükemmel hazırlanmış bir kokteyli çabucak servşs yaparkan sorar:
- IQ’un kaç? Adam “150” der. Robot adamaın IQ seviyesine göre sohbete başlar, uzun uzuzn Quantum fiziği, küresel ısınma, biyoteknoloji, ekonomi, insanlığın seksüel gelişimi üzerine konuşur.. Adam robotun bilgisinden etkilenerek kendi kendine “bu inanılmaz” diye düşünür ve robotu denemeye karar verir. Bardan kalkar, tekrar kapıdan girer ve yeni bir içki söyler. Robot yine mükemmel hazırladığı içkiyi çabucak servis yapar ve sorar:
- IQ’un kaç? Adam “100 civarı” der. Robot bu kez uzun uzun sohbete başlar ama bu kez futbol, basketbol, arabalar, bira ve göğüsler hakkında sohbet açar. Çok etkilenen adam robotu bir kez daha test etmeye karar verir ve tekrar kalkar. Yeni bir müşteri gibi bara yaklaşır bir içki daha söyler. Robot çabucak servis yaparken sorar:
- IQ’un kaç? Adam “Mmmm, sanırım 50 civarı” der. Bunun üzerine robot, adama son derece yavaş bir şekilde cevap verir : - Yani yine BUSH’ a oy vereceksin desene !!!
 
Z

zeymak

Ynt: IQ’ya Göre Muhabbet

süper olmuş :D
paylaşım için teşekkürler.