Tadımlık

Kişisel Makalelerim ...

Merhaba ,

Şahsıma ait kişisel yazılarımı yayınladım burda , lakin tek başlık altında toplanması pekde hoşuma gitmedi . Çünkü onların ayrı ayrı başlıkları ve bir değerleri var yanımda . Site yönetimi böyle uygun gördü ise saygı duyarım ama şahsım adına bu yanlış diyorum .

Üzgünüm ... Paylaşımlarıma ara vermek zorundayım .

Kalın sağlıcakla ...

Sevg ...

Firari Fırtına
 

UluğBey

uyan!
Ynt: Kişisel Makalelerim ...

Bu şahsınıza dair yapılmış bir uygulama değildir, aynı zaman aralığı içinde "Kendi Kaleminizden" bölümünde açılan konular birleştirilir.Önceden birçok üyenin iletileri bu şekilde birleştirilmiştir.Forumun düzeni açısından böyle bir şey gerekli.Paylaşımlarınıza ara vermek konusunda karar sizin, o bölümde yaptığımız amatör yazarların insanlarla buluşmasını sağlamaktır, bunun içinde belli başlı kurallar yer alıyor.Bizi anlayışla karşılayacağınızı umuyorum

Selametle.
 
Ynt: Kişisel Makalelerim ...

Elbette site yönetimi olarak aldığınız tüm kararlar , saygı çerçevesi içerisindedir . Saygım sonsuzdur , itirazımda olamaz . Lakin paylaşımlarıma ara vermek konusunda , kişisel olan yazılarım ve şiirlerim artık burda yayınlanmaz , yani paylaşıma sunmam , zaten bir çok yerde kendi başlıklarıyla yayındalar .

Siteyi sevdiğimden olsa gerek , arada bir merhaba yı gönül esirgemez .

İlginiz için sonsuz teşekkürler ....

Sevg ...
 
Benzer konular Forum Tarih
U Mizah ve Oyun 1 2K
ferahsan Meşveret Meydanı 11 4K
sufi Mizah ve Oyun 3 2K

Benzer konular

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt