Nazdivan

UluğBey

Divan Üyesi
:) divana gelen pek bir nazlı oluyor vesselam. Yeni gelenlere çok fazla misafirperverlik yapmayalım en iyisi. Divana henüz birkaç gün önce üye olan ve duvar yazıları sayfasında birkaç mesajı vardı. Tüm divan sıcakkanlı olarak karşılaşmıştı kendisini. Her ne olduysa bugün mesaj atmış özel nedenlerden divandan ayrılmak istiyorum diye. E dedim ayrılın bana niye söylüyorsunuz :) sanırım üyelik silmemi istedi. Mesajları durması kaidesiyle sildim bende. O değil nedir abi yani ne gerek var. Edebiyat sitesi işte nedir bu naz abicim ya.
 

adlena

Dîvân Üyesi
Üyelik sildirmekte moda oldu .Bizim gönlümüz arkadaşların kalmasından yana elbette ama kimseyi zorla tutmuyoruz, tutamayız da gelene de kapımız açık gidene de.
 

EnesBey

Dîvân Üyesi
Dönerse serindir dönmezse hiç serin olmamıştır.(vantilatör) olmasında zaten çok soğuk bu aralar.,
hayır acun gibi sormak istiyorum önce sebebi sonra nedeni ? giidiyorsan sebebi ne ==??? madem gidecektin gelmenin nedeni ne =)? gitmeler dahi gelmek içindir demesin kimse bana
 

UluğBey

Divan Üyesi
Ne kadar sinirlendiyse artık, site tarihindeki ilk anlatım bozukluğunu yapmış :D


evet kızmıştım yalan yok. nitekim kullanıcı divanda 2 gün geçirip, 2-3 tane ileti yazdıktan sonra geçerli bir mazeret belirtmeden "üyeliğinin silinmesini" arzu ediyorsa garipserim. acaba "ne olur gitme" diyelim mi diye beklerler bilemiyorum. zaten divana kayıt olurken onaylanan kurallar içinde bu tarz isteklerin yapılamayacağını kullanıcı kabul ederek divana üye olur. düşünün, kişi divana 200 tane ileti yazmış sonra pireye kızmış yorgan yakmaya karar vermiş, silin iletilerimi diyor. iyi de kardeşim konu bütünlüğü diye bir şey var ya hu ! duvarın ortalarından birkaç tuğla çekersen, duvar çökmeye daha müsait hale gelir. çok makul bir gerekçe olur da duvarı yıkar atarız sıkıntı yok.

divana bir şey yazarken genellikle yazdığımı okurum. ya da gönderdikten sonra yazdıklarımı kontrol amaçlı okumaya gayret ederim.bu iletide bunu yapmamışım :) dikkatinizden bir şey kaçmıyor @ferahsan bey. teşekkür ederim.
 

Aras

Divan Üyesi
Çok önemli bir kayıp değil bence.Otobűs camından yolu izlerken durakta bekleyen insanları gőrűp geçmek gibi anlık bir olay
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst